Kierownik budowy – izolacje instalacji przemysłowych/energetycznych

cała Polska

10.02.2021

Firma z branży izolacji przemysłowych, świadcząca profesjonalne usługi w zakresie nowoczesnego projektowania i wykonawstwa izolacji przemysłowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w systemach izolacji w przemyśle energetycznym, chemicznym i produkcyjnym.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce: Konin
Wynagrodzenie: 6500-7000 zł netto/miesiąc
Doświadczenie: przemysł industrialny/energetyczny
Dobra znajomość języka angielskiego lub jez. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska
• Pełny nadzór nad realizacją inwestycji;
• Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;
• Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych na budowie;
• Rozliczanie bieżące i końcowe projektu oraz opracowywanie dokumentacji.

Wymagania
• Wykształcenie techniczne – inżynier budownictwa z doświadczeniem w prowadzeniu projektów budowlanych;
• Znajomość branży energetycznej;
• Konsekwentne oraz samodzielne podejmowanie decyzji;

kandydaci mający wiedzę oraz doświadczenie z zakresu kotłów ciepłowniczych/biomasowych spalarni śmieci itp.

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód, telefon, zakwaterowanie;
• Długoterminową współpracę zarówno w kraju jak i za granicą;
• Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów;
• Szkolenia specjalistyczne.

aplikujących proszę o załączenie CV

Kontakt:

Telefon: +48531231508

Email: a.siedlecki@izoler.eu

Województwo: cała Polska