Kierownik Budowy- Branża Elektroenergetyczna

mazowieckie

02.09.2013

Firma z ponad 20 ? letnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy w zakresie robót elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

? przygotowywanie kalkulacji robót elektrycznych i teletechnicznych oraz ocenę ofert i wybór podwykonawców
? zapewnienie prawidłowej i bezpiecznej realizacji projektów dla Klientów firmy, zgodnie ze sztuką budowlaną, uzgodnieniami z Klientami zapisanymi w umowie, przygotowanym harmonogramem i budżetem prac
? terminową realizację prowadzonych projektów, zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem, w tym za organizację odbioru wykonanych robót przez klienta
? realizację projektu zgodnie z wymaganiami jakościowymi,
? prawidłowe dokumentowanie prac na budowie i właściwe archiwizowanie tych dokumentów,
? prowadzenie bieżących uzgodnień techniczno-organizacyjnych na temat realizacji prac,
? koordynacja branżowa prac podwykonawców
? bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz rozliczanie z wykonanych zadań, pod kątem jakości, ilości, terminowości wykonanych robót,
? przygotowanie dokumentacji powykonawczej wykonanych prac

Poszukujemy osoby:
? z uprawnieniami budowlanymi wykonawczymi w branży elektrycznej bez ograniczeń (warunek konieczny),
? z doświadczeniem w prowadzeniu robót w szczególności w zakresie robót kablowych i modernizacji urządzeń rozdzielczych SN i nn
? charakteryzującej się dobrą organizacją pracy i ukierunkowanej na cele
? dyspozycyjnej, kompetentnej, komunikatywnej, odpowiedzialnej
? posiadającej prawo jazdy kategorii B,
? znajomość AUTOCad i programów kosztorysowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
? stabilne warunki zatrudnienia
? ambitną i rozwojową pracę
? możliwość poszerzenia doświadczenia
? szkolenia zawodowe

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@grupaenco.pl z tytułem ?kierownik budowy?
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt:

Telefon: 22 543 72 00

Email: rekrutacja@grupaenco.pl

Województwo: mazowieckie