Kierownik budowy

cała Polska

06.05.2019

SIMA Consulting to doradca do spraw human resources. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko kierownik budowy (KBS2019)

Obowiązki:
– planowanie i realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem
– nadzór i koordynacja prac budowlanych oraz ich raportowanie
– nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów prawa budowlanego i kontrola jakości robót
– prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:
– wykształcenie wyższe – magister inżynier budownictwa
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (realizacja budownictwa mieszkaniowego lub usługowego)
– posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
– znajomość MS Office i Auto CAD
– umiejętność zarządzania zespołem
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
– pracę w delegacji (głównie poniedziałek-piątek)
– samochód służbowy
– wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia wraz z pakietem benefitów

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez formularz

Kontakt:

Telefon: 720870150

Email: k.kowalewska@simaconsulting.pl

Województwo: cała Polska