Kierownik Budowy

dolnośląskie

06.09.2012

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się kompleksową obsługą w zakresie wysokiej jakości budownictwa, jak również generalnym wykonawstwem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Zakres obowiązków:
-planowanie i organizacja placu budowy,
-nadzór nad realizacją prac zgodnie z wymaganiami kontraktu i przyjętą specyfikacją techniczną,
-zamawianie materiałów budowlanych, obiór i przekazywanie do wykonawców,
-stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,
-prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót
-nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
-dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,
-zarządzanie zespołem pracowników.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe
-uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno? budowlanej
-10 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy
-doświadczenie w kierowaniu zespołem, charyzma, asertywność
-mobilność i gotowość do relokacji na czas wykonywania poszczególnych kontraktów
-dobra znajomość języka angielskiego
-energiczność, ambicja
-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
-pracę przy dużych, ciekawych i prestiżowych projektach.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres biuro@polishpersonnel.com

Prosimy także o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt:

Telefon: 61 833 09 52

Email: biuro@polishpersonnel.com

Województwo: dolnośląskie