Kierownik Budowy

śląskie

12.05.2010

Dla naszego Klienta, spółki budowlanej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz generalnym wykonawstwie, działającej na terenie całego kraju od roku 2001, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy Katowice

Region pracy śląskie

Nr referencyjny KB/KTW/05
Opis stanowiska

* Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac na terenie budowy
* Zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót
* Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
* Rozliczanie kosztów budów, sporządzanie zestawień zużycia materiałów, prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy

Wymagania

* Wykształcenie wyższe techniczne – budowlane
* Uprawnienia konstrukcyjno ? budowlane bez ograniczeń (od min. 2-3 lat)
* Doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym.
* Umiejętność obmiarowania, sporządzania harmonogramów i budżetów, weryfikacji kosztorysów
* Znajomość programów Autocad, Normapro, MS Office
* Mile widziana osoba współpracująca wcześniej z projektantem, uczestnicząca w procesach administracyjnych
* Dyspozycyjność

Firma Oferuje

* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju
* Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
* Bogaty pakiet socjalny
* Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@corebusiness.pl lub aplikację on-line. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 12/350 24 74

Email: rekrutacja@corebusiness.pl

Województwo: śląskie