Kierownik budowy

łódzkie

09.06.2020

Lokalizacja: Łódź

Dla naszego klienta z branży budowlanej specjalizującej się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukujemy osoby na stanowisko kierownik robót kubaturowych.

Zakres obowiązków
– kierowanie robotami budowlanymi,
– nadzór zgodności wykonawstwa z dokumentacją budowlaną,
– monitoring prawidłowości stosowania technologii przewidzianej w projekcie,
– analiza przyjętych rozwiązań, weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań,
– umiejętność optymalizacji projekt,
– inspekcja i koordynacja podwykonawców,
– udział w procesie rozliczania robót,
– przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
– kontrola przestrzegania zasad BHP.

Wymagania
– wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
– uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
– doświadczenie zawodowe na równorzędnym stanowisku przy 2 robotach budowlanych w budynku gdzie kubatura budynku nie była mniejsza niż 5.000 m3.
– bieżąca znajomość rynku materiałów budowlanych,
– znajomość pakietu MS Office,
– komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– pakiet świadczeń socjalnych,
– opiekę medyczną,
– karnety na zajęcia rekreacyjno-sportowe,
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.

Kontakt:

Telefon: 608-053-800

Email: monika.joniec@pl.whoohoo.com

Województwo: łódzkie