kieronik budowy/kontraktu

kujawsko-pomorskie

19.05.2008

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościową kontrolę realizacji kontraktów oraz budżetu poszczególnych inwestycji, bieżącą współpracę z podwykonawcami i dostawcami w zakresie przygotowania ofert, umów oraz wzajemnych rozliczeń. Do zadań wybranej osoby należeć będzie także prowadzenie negocjacji na wykonawstwo dodatkowych robót.

Wymagania:

· doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie

· wykształcenie wyższe techniczne (budowlane)

· uprawnienia do kierowania i nadzorowania prac budowlanych

· znajomość procedur budowlanych

· dobra znajomość pakietu MS Office i Auto CAD

· dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

(szczególnie przy stanowisku: Kierownik Kontraktu)

· mile widziane doświadczenie w planowaniu i kosztorysowaniu inwestycji

· dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

Oferujemy:

· możliwość udziału w realizacji prestiżowych inwestycji w Polsce

· ciekawe wyzwania zawodowe

· możliwości rozwoju

· atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

Kontakt:

Telefon: 056 622 10 08

Email: rekrutacja@prosperus.com.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie