Junior Project Manager

łódzkie

21.12.2015

Dla Naszego Klienta, rozpoznawalnego dewelopera, w związku z nowymi kontraktami, poszukujemy osób na stanowisko:

Project Leader

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: pl/2112/ll

Zakres obowiązków:

-Wsparcie wszystkich faz projektu deweloperskiego, od zakupu gruntu do ukończenia inwestycji i sprzedaży,
-Współpraca z Project Managerem i podwykonawcami,
-Koordynacja i nadzór nad realizacją robót budowlanych,
-Weryfikacja projektów architektonicznych,
-Nadzór nad dokumentacją techniczną,
-Wycena i zarządzanie kosztami,

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne,
-Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów inwestycyjnych,
-Doświadczenie w nadzorowaniu projektów budowlanych,
-Znajomość prawa budowlanego,
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

Nasz Klient oferuje:

-Zatrudnienie w stabilnej i rozpoznawalnej organizacji,
-Bogaty pakiet socjalny,
-Możliwość rozwoju zawodowego i pracę przy prestiżowych projektach,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: lucja.lesniak@adecco.com

Kontakt:

Telefon: 22 376 09 63

Email: lucja.lesniak@adecco.com

Województwo: łódzkie