Inżynier/Technik Mechanik z dobrą znajomością języka niemieckiego

zagranica

20.09.2013

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego Klienta – firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie montażu systemów transportu technologicznego i obiektów przemysłowych w związku z jej intensywnym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier/Technik Mechanik
z dobrą znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: budowy zlokalizowane za granicą, głównie w Niemczech

Zakres obowiązków:

?Aktywny udział w zarządzaniu procesem montażu na miejscu u klienta
?Prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac
?Bieżący monitoring jakości i zakresu wykonanych robót na budowie
?Raportowanie na potrzeby pracodawcy i inwestora

Wymagnia:

?Wykształcenie techniczne (preferowana specjalność mechaniczna)
?Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
?Gotowość do częstych wyjazdów na miejsce montażu w kraju i za granicą
?Umiejętność komunikacji i współpracy wewnątrz organizacji jak i z klientami
?Samodzielność w działaniu i inicjatywa
?Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

?Dla osób rozpoczynających karierę zawodową ? szansę zdobycia doświadczenia zawodowego a dla osób z doświadczeniem szansę rozwoju w międzynarodowym środowisku
?Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach inwestycyjnych,
?Atrakcyjne warunki wynagradzania
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres:
rzeszow@adecco.com

W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.
Na aplikację oczekujemy do 13.10.2013.

Otrzymane aplikacje zostaną przekazane bezpośrednio do naszego Klienta, który będzie kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie …

Kontakt:

Telefon: 178535813

Email: rzeszow@adecco.com

Województwo: zagranica