Inżynier/Kreślarz CAD

zagranica

02.09.2015

Klient JOBS.PL SA

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa działającego w obszarze konstrukcji stalowych na terenie Wielkiej Brytanii, poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko:
Kreślarz / Detalista (Tekla)

Miejsce pracy: Irlandia Północna

Nr ref: KRES/WB/jobs.pl

Zadania i obowiązki

Samodzielne projektowanie konstrukcji stalowych
Obliczanie wytrzymałości konstrukcji
Sporządzanie wykazów materiałów potrzebnych do produkcji
Uczestniczenie we wszystkich etapach projektu

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe
Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu detali konstrukcji stalowych
Bardzo dobra znajomość obsługi oprogramowania do modelowania 3D – preferowane Tekla, StruCAD
Mile widziane doświadczenie w innych systemach do pracy z detalami stali konstrukcyjnej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Kontrakt z pracodawcą brytyjskim
Zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie
Praca na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz angielskim
na email kontaktowy inzynier@jobs.pl

inzynier@jobs.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107

Kontakt:

Telefon: 22 859 02 16

Email: inzynier@jobs.pl

Województwo: zagranica