Inżynier Sprzedaży CAD/CAE

cała Polska

16.10.2007

INTERsoft Sp. z o.o.

Firma INTERsoft Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Jest wiodącym producentem i dystrybutorem profesjonalnego oprogramowania dla budownictwa. W ofercie INTERsoft znajdują się programy CAD/CAE, firma świadczy również usługi w zakresie projektów informatycznych, wizualizacji architektonicznych oraz obliczeń konstrukcyjnych.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier Sprzedaży CAD/CAE. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planu sprzedaży oprogramowania jak i udzielanie pomocy technicznej klientom.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne związane z budownictwem lub architekturą

– Umiejętność komunikowania się i łatwość nawiązywania kontaktów handlowych

– Umiejętność podejmowania samodzielnych działań i decyzji

Oferujemy:

– Motywacyjny system wynagrodzeń oparty na osiąganych wynikach

– Pracę w nowoczesnej firmie w miłej atmosferze

– Możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych

Aplikacje prosimy wysyłać na e-mail: intersoft[<@>]intersoft.pl lub adres: INTERsoft Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 Łódź.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. o ochronie danych osobowych).”

Kontakt:

Telefon: 042/6891111

Email: intersoft@intersoft.pl

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.