Inżynier Projektu

mazowieckie

19.01.2017

Nasz klient ze Skandynawii to specjalistyczna firma inżynieryjna zapewniająca szybkie i trwałe rozwiązania dla osuwających się i zapadających fundamentów, chodników oraz innej infrastruktury. Poprawia i wzmacnia glebę oraz wypełnia ją, używając rozszerzających geopolimerów. Jest międzynarodową organizacją z dużą i zróżnicowaną bazą klientów.

Poszukujemy:

Inżyniera projektowego
Inżynier projektowy zapewnia fachową poradę geotechniczną dla wsparcia sprzedaży i dostawy rozwiązań inżynierii ziemnej.

Główne obowiązki
-Zapewnienie analiz geotechnicznych i rekomendacji projektowych dla działu sprzedaży i obsługi organizacji.
-Podejmowanie decyzji dotyczących procedur związanych z projektowaniem oraz specjalistycznymi funkcjami.
-Współdziałanie z całą organizacją, klientami oraz z agencjami regulacyjnymi.
-Prezentowanie podstawowego zakresu usług firmy.
-Wsparcie i koordynowanie ilościowe.
-Wsparcie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy.
-Opracowywanie, zarządzania i przygotowywanie prac w terenie dla geotechnicznych i geologicznych badań (jeżeli konieczne).
-Przegląd wyników badań, przygotowywanie porad projektowych i dokumentów uszczegóławiających wprowadzane projekty.

Kwalifikacje i doświadczenie
-Inżynier geotechniki lub inżynier budownictwa z przynajmniej 5-letnim doświadczeniem w budownictwie.
-Minimalne wymagania: absolwent studiów licencjackich (najlepiej budownictwo), chęć kontynuowania nauki na studiach magisterskich.
-Doświadczenie w przemyśle ciężkim, kolejowym, budownictwie czy konstrukcyjnym.
-Praktyczna znajomość przepisów i standardów.
-Doświadczenie w tradycyjnych metodach fundamentowania takich jak: mikropiling, spoinowanie i spiralne odwierty.

Umiejętności i zdolności

-Wysokie poczucie dokładności i pasji do inżynieryjnego i technicznego wsparcia.
-Posiadanie doskonałych zdolności komunikacyjnych, włączając w to umiejętność sporządzania dokładnych geotechnicznych dokumentów z dbałością o szczegóły.
-Zdolność do wydawania w wysokim stopniu niezależnego osądu i profesjonalizm.
-Analityczne umiejętności do szczegółowej analizy projektów.
-Zaawansowane umiejętności komputerowe są niezbędne – CAD, programy związane z projektowaniem gruntowym, Microsoft Office.
-Umiejętność pracy w grupie i cierpliwość do nauki innych, w razie konieczności.
-Posiadanie chęci zrozumienia potrzeb klientów i wymagań rynku.
-Zgoda na podróże i pracę w różnych miejscach.
-Znajomość języka angielskiego jest konieczna.
-Prawo jazdy (z czystym kontem).

Oferujemy:
Powyższa oferta to okazja dla ambitnej osoby szukającej wyzwań, która przyczyni się do rozwoju zespołu inżynierów naszego Klienta i będzie miała możliwość rozwijania się w tej dziedzinie.

Kontakt:

Telefon: 697248108

Email: jaroslaw@spondeo.fi

Województwo: mazowieckie