Inżynier konstruktor (projektowanie mostów)

dolnośląskie

22.06.2023

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy projektującej mosty, poszukujemy inżyniera konstruktora ze znajomością języka niemieckiego. Firma zatrudnia obecnie 40 pracowników. Projektuje i audytuje dla renomowanych niemieckich inwestorów, także dla sektora publicznego. Posiada bogatą historię prestiżowych i oryginalnych realizacji – 200 projektów mostów! Firma ma trzy oddziały niemieckie i planuje stworzenie biura projektowego w Polsce, we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Jeśli lubisz wyzwania projektowe i pracę w międzynarodowym środowisku inżynieryjnym, ta oferta może Cię zaciekawić!

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu mostów,
  • dogłębna wiedza z zakresu analizy statycznej konstrukcji mostowych,
  • doświadczenie w obsłudze programów CAD,
  • znajomość języka niemieckiego (poziom minimum B2),
  • umiejętność organizacji samodzielnej pracy.

Obowiązki:

  • projektowanie i analiza konstrukcji mostów zgodnie z wymaganiami klientów i przepisami technicznymi,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej, rysunków i specyfikacji,
  • wykonywanie analiz strukturalnych i obliczeń nośności,
  • współpraca z zespołem projektowym oraz innymi specjalistami branży budowlanej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • interesujące wyzwania zawodowe, nietuzinkowe projekty,
  • możliwość uczestniczenia w przedsięwzięciach innowacyjnych (technologia BIM),
  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie budownictwa mostowego oraz doskonalenia kompetencji językowych,
  • praca w międzynarodowym zespole doświadczonych profesjonalistów,
  • benefity: pakiet medyczny, fitness, dofinansowanie kształcenia.

Kontakt:

Telefon: 601 37 28 42
Email: rekrutacja@salesdesk.pl
Województwo: dolnośląskie

Kontakt:

Telefon: 601372842