Inżynier konstruktor

zagranica

08.07.2013

Biuro rekrutacyjne Smart MBC (7051) dla swojego Klienta , międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier konstruktor ? praca za granicą
Nr ref. IK/07/2013/WK

Oferujemy:
-szansa udziału w międzynarodowych projektach,
-możliwość długoterminowej współpracy ,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych po przez liczne szkolenia branżowe,
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Obowiązki
-sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej i rysunkowej zgodnie z wymaganiami klientów i wymaganiami wewnętrznymi, z zastosowaniem programów CAD
-prowadzenie własnych obliczeń
-współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa w celu realizacji projektu
-raportowanie zgodnie z wewnętrznymi wymogami

Wymagania
-wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, mechatronika, budowa okrętów, budownictwo, lotnictwo etc.)
-znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn ? znajomość przemysłu ciężkiego będzie dużym atutem
-dobra znajomość języka angielskiego
-doświadczenie w pracy za granicą

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim.

Kontakt:

Telefon: 666555444

Email: rekrutacja@smartmbc.eu

Województwo: zagranica