Inżynier Kolejowy

mazowieckie

10.04.2009

Omega Resource Group Plc jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy projektowej w zakresie drogownictwa oraz kolejnictwa, poszukujemy osób na stanowisko

Nr. Ref. IK/04

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania :
– projektowanie linii kolejowych
Wymagania:
– uprawnienia projektowe do projektowania kolei (torowiec)
– doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania
– wykształcenie wyższe techniczne
– znajomość AutoCad?a
– mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
– znajomość CARD1 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Duże możliwości rozwoju zawodowego
– Interesującą i odpowiedzialną pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem) na adres: aplikacje@omegaresource.pl. W tytule maila należy wpisać numer referencyjny. Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 0223200143

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: mazowieckie