inżynier instalacji elektrycznych

kujawsko-pomorskie

19.05.2008

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę projektów konstrukcyjnych w sektorze budowlanym. Do głównych obowiązków należeć będzie kontrola harmonogramów, kosztów, zastosowanych technologii oraz jakości prowadzonych prac, bieżąca współpraca z architektami oraz firmami podwykonawczymi, negocjacje kontraktów z podwykonawcami oraz końcowa ocena wykonanych zleceń.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

· komunikatywna znajomość języka angielskiego

· dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel (znajomość aplikacji CAD będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

· możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji

· atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

· ciekawe wyzwania zawodowe

Kontakt:

Telefon: 056 622 10 08

Email: rekrutacja@prosperus.com.pl

Województwo: kujawsko-pomorskie