Inżynier ds Ofertowania

mazowieckie

03.11.2010

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595)jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy sektora energetycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inzynier ds.Ofertowania

Miejsce Pracy: Warszawa
Nr ref: IO/11/MXK

Opis stanowiska:

* Analiza zapytan ofertowych (zawory)
* Opracowywanie kosztorysów
* Wspólpraca z Klientem w zakresie oferowanych rozwiazan
* Definiowanie zakresów prac zlecanych podwykonawcom
* Udzial w spotkaniach z Klientem i potencjalnymi podwykonawcami

Wymagania:

* Wyksztalcenie wyzsze techniczne (mile widziana energetyka)
* Dobra znajomosc procesów technologicznych pracy bloków energetycznych
* Znajomosc systemów automatyki klasy DCS/PLC
* Znajomosc aparatury obiektowej oraz urzadzen wykonawczych bloków energetycznych

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Stabilne warunki zatrudnienia oraz perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

W przypadku zainteresowania ofertą pracy uprzejmie prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres: aplikacje@omegaresource.pl

Kontakt:

Telefon: 22 320 01 24

Email: aplikacje@omegaresource.pl

Województwo: mazowieckie