Inżynier budowy praca w Katarze

zagranica

09.05.2016

Kompass Consulting istnieje już od 2008 roku i jest agencją zatrudnienia w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w świadczeniu usług doradztwa i rekrutacji personelu.
Wielu pracodawców wybrało Kompass Consulting jako partnera w biznesie.
Jako agencja zatrudnienia specjalizuje się w rekrutacji w budownictwie i branży IT.
Numer ewidencyjny w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 12177

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Doha
Region: Katar

Zadania:

-organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
-prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu
-sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy
-współpraca z Zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami
-przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych
-zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
-współpraca z kierownictwem kontraktu, obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania:

-wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo (specj. mostowa)
-min. 7 lat doświadczenia zawodowego w branży budownictwa mostowego
-dyspozycyjność i mobilność,
-sumienność, odpowiedzialność, terminowość
-umiejętność pracy pod presją czasu
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-gotowość do wyjazdu do Kataru.

Oferujemy:

-Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
-Opłacony pakiet (Lot / Zakwaterowanie / Wiza / Dojazd do miejsca pracy / Ubezpieczenie),
-Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
-Możliwość rozwoju zawodowego oraz współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
-Udział w realizacji Mega Projektów w Katarze.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: zatrudniamy@kompass-consulting.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (tekst jednolity: Dz.U. Rzeczypospolitej Polskiej 2014, poz 1182, 1662) „

Kontakt:

Telefon: 506 673 799

Email: j.dominiak@kompass-consulting.pl

Województwo: zagranica