Inżynier budowy/koordynator projektu

wielkopolskie

10.08.2022

Branża gas & oil; technologia

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie kontraktów i przygotowywanie ich do realizacji;
• prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP;
• współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne;
• opcjonalnie: doświadczenie w branży gas & oil (obiekty technologiczne);
• opcjonalnie: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• możliwość wypracowania praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych;
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
• premie uznaniowe;
• pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
• ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport;

Miejsce pracy: Poznań

Kontakt:

Telefon: 785888640

Email: praca@romgos.pl

Województwo: wielkopolskie