Inżynier budowy instalacji elektrycznych z dobrą znajomością j. norweskiego

zagranica

16.05.2014

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego Klienta, lidera w swojej branży, w związku z planowaną inwestycją poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Inżynier budowy instalacji elektrycznych
z dobrą znajomością j. norweskiego

Miejsce pracy: Norwegia

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakres obowiązków :
Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji elektrycznych
Pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót
Nadzór nad gospodarką materiałową

Wymagania:
-Dobra znajomość języka norweskiego (warunek konieczny)
-Min. 3-5 letnie doświadczenie zawodowe
-Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym
-Znajomość Prawa Budowlanego, Prawa Energetycznego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
-Umiejętność obsługi programów: Revit i/lub MagiCAD
-Uprawnienia budowlane w zakresie sieci i instalacji elektrycznych
Obowiązki:
-Nadzór nad realizowanymi projektami (roboty ziemne i betoniarskie)
-Prowadzenie dokumentacji budowlanej
-Zarządzanie i odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa i higieny pracy
-Kontakt z klientem i podwykonawcami

Norweski pracodawca oferuje:
-Umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Prace w międzynarodowym zespole profesjonalistów
-Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku norweskim i /lub angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email:
norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: Inżynier elektryk- z norweskim
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt:

Telefon: 0048 71 343 80 73

Email: norwegia@koncepcja.eu

Województwo: zagranica