Inżynier budowy

wielkopolskie

08.06.2016

Aktualnie dla naszego Partnera Biznesowego, którym jest inżynieryjne przedsiębiorstwo budowlane, działające na rynku B2B jako Generalny Wykonawca, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Inżynier Budowy

Lokalizacja: Poznań
Nr ref.: IB/KD/05/PO

Zakres obowiązków:
-Nadzór nad robotami budowlanymi oraz organizacja pracy na budowie
– Pilnowanie zgodnosci budowy z projektem
-Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
-Prawidłowe opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
-Raportowanie wykonywanych zadań
-Wsparcie Kierownika Budowy w bieżących zadaniach
-Zarządzanie materiałami, sprzętem, etc.
– Prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych
-Przygotowywanie wykonanych robót do odbiorów
-Realizacja zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i dokumentacją techniczną
-Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe: Budownictwo
-Min. rok doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy
-Doświadczenie na budowie budynków przemysłowo-magazynowych (fabryki, magazyny, hale) – mile widziane
-Posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym
-Prawo jazdy kat. B
-Dyspozycyjność – praca w Poznaniu oraz gotowość do delegacji na terenie całej Polski plus
-Znajomość MS Office
-Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
-Umiejętność pracy w zespole
-Bardzo dobra organizacja pracy
-Gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
-Gotowość do pracy delegacji

Nasz Klient oferuje:
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
-Niezbędne narzędzia pracy
-Wynagrodzenie rynkowe
-Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zapraszamy do przesyłania CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydaturami.

Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Kontakt:

Telefon: 517 219 591

Email: katarzyna.dudek@inter.expert

Województwo: wielkopolskie