Inżynier budowy

cała Polska

27.10.2021

Michael Page szuka INŻYNIERÓW BUDOWY dla ogólnopolskiego generalnego wykonawcy z branży przemysłowej, działającego na terenie południowej Polski (woj. dolnośląskie, śląskie, świętokrzyskie, oraz małopolskie.)

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za planowanie prac realizowanych w ramach projektu oraz nadzór nad ich realizacją, a także będzie brała udział w przygotowaniu harmonogramu dostaw materiałów.

Jeżeli jesteś absolwentem budownictwa i posiadasz minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera budowy (preferowane w budownictwie przemysłowym) zachęcam do składania aplikacji przez link poniżej, kontakt pod numerem telefonu 667211011 lub przesłanie CV na adres PatrykGorzka@michaelpage.pl

https://www.michaelpage.pl/job-detail/in%C5%BCynier-budowy-dolny-%C5%9Bl%C4%85sk/ref/jn-102021-3618183

Kontakt:

Telefon: 667211011

Email: patrykgorzka@michaelpage.com

Województwo: cała Polska

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.