Inżynier budowlany z dobrą znajomością j. norweskiego

zagranica

15.05.2014

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowlany
z dobrą znajomością j. norweskiego

Miejsce pracy: Norwegia

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Wymagania:
-Dobra znajomość języka norweskiego (warunek konieczny)
-Min. 3-5 letnie doświadczenie zawodowe ( roboty ziemne i betoniarskie)
-Wykształcenie wyższe kierunkowe
-Doświadczanie w zarządzaniu

Obowiązki:
-Nadzór nad realizowanymi projektami (roboty ziemne i betoniarskie)
-Prowadzenie dokumentacji budowlanej
-Zarządzanie i odpowiedzialność za stan bezpieczeństwa i higieny pracy
-Kontakt z klientem i podwykonawcami

Norweski pracodawca oferuje:
-Umowę o pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Kandydatów spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku norweskim i /lub angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres email:
norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ?Inżynier budowlany- z norweskim?
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt:

Telefon: 0048 71 3438073

Email: norwegia@koncepcja.eu

Województwo: zagranica