Inspektor Nadzoru sanitarnego

mazowieckie

05.01.2012

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą w Polsce około 300 osób i ponad 3300 inżynierów na całym świecie. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
INSPEKTOR NADZORU SANITARNEGO
Lokalizacja: Warszawa
Nr ref. 4/01/2012
Wymagania:
– znajomość obowiązującego prawa, przepisów, norm, aktualna wiedza techniczna w zakresie reprezentowanej branży
– uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
– min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu/nadzorowaniu inwestycji budowlanych jako kierownik robót lub inspektor nadzoru przy realizacji obiektów biurowych, handlowych, usługowych
– znajomość AutoCAD, MS Office i programów do kosztorysowania
– umiejętność wyceny robót budowlanych i symulacji kosztów
– umiejętność pracy w zespole
– dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
– zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu
– dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B
– gotowość do pracy w ramach kompleksowego systemu zapewnienia jakości
– gotowość do poszerzania wiedzy i wykonywania różnorodnego zakresu zadań związanych z reprezentowaną branżą i kwalifikacjami

Mile widziane:
– mobilność (chęć pracy przy projektach na terenie całej Polski, w szczególności województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego)
– dobra znajomość języka angielskiego
– zdolności negocjacyjne

Zakres obowiązków:
– nadzorowanie i monitorowanie jakości oraz bezpieczeństwa wykonywania prac na budowie z wykorzystaniem kompleksowego systemu zapewnienia jakości Tebodin
– rozpoznawanie opóźnień i kontrola postępu prac w stosunku do założeń budowy
– podejmowanie decyzji i wdrażanie środków zaradczych w celu uzyskania wysokich standardów prac
– przygotowanie raportów, dokumentacji, korespondencji dotyczących powierzonego zakresu obowiązków
– współpraca w zespole kierownika projektu i inspektorów nadzoru inwestorskiego

Oferujemy:
– ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
– dużą samodzielność zadań
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad dużymi i różnorodnymi projektami
– możliwość pracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej i w oparciu o wysokie standardy jakościowe
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– szeroki pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacyjnego

Kontakt:

Telefon: (22) 33 44 238

Email: Warszawa

Województwo: mazowieckie