Inspektor nadzoru inwestorskiego (branża elektroenergetyczna)

mazowieckie

19.12.2016

Poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie przydzielonych zadań inwestycyjnych w celu ich zrealizowania zgodnie z wymogami Spółki.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
-sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z ustawą – Prawo budowlane,
-analizowanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, harmonogramów robót oraz problemów związanych z realizowanymi robotami,
-bieżące nadzorowanie postępu robót w celu ich rozliczania i oceny zgodności z przyjętymi harmonogramami,
-udział w komisjach związanych z realizacją zadania inwestycyjnego (np. przekazaniu terenu budowy, opracowaniu regulaminów, odbiorach robót, przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych),
-monitorowanie i nadzorowanie robót pod względem przestrzegania obowiązujących przepisów,
-udział w sporządzaniu dokumentów potwierdzających zakres i jakość wykonanych robót w tym: obmiarów, rachunków ilościowych, przejściowych świadectw płatności, protokołów odbiorów robót w celu wystawiania dokumentów rozliczeniowych,
-udział w procesie tworzenia dokumentacji dla rozliczania środków trwałych w budowie.

Wymagane kwalifikacje:
-wykształcenie wyższe techniczne,
-minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z budową, utrzymaniem lub diagnostyką infrastruktury,
-uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
-znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
-znajomość MS Project,
-znajomość AutoCAD,
-umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
-zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
-otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:
-doświadczenie w budowie, utrzymaniu lub diagnostyce sieci trakcyjnej,
-znajomość warunków kontraktowych FIDIC,
-znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy:
-pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Prosimy o składanie aplikacji pod adresem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=bc0e571ede344b4191f78aac2037778f

Kontakt:

Telefon: 728-485-811

Email: michal.molik@plk-sa.pl

Województwo: mazowieckie