Inspektor Nadzoru

wielkopolskie

20.04.2011

Dla naszego klienta, firmy z ogromny, międzynarodowej potencjałem, prowadzącej bardzo prestiżowe realizacje przede wszystkim w budownictwie komercyjnym poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

– Reprezentacja inwestora,
– Bieżące doradztwo i świadczenie radą podczas budowy,
– Nadzorowanie przebiegu prac,
– Kontrola jakości procesu budowlanego i wpisów do księgi budowy,
– Rzetelna ocena robót wykonanych przez wykonawcę,
– Kontrola kosztów budowy.

Wymagania:

– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat,
– Doświadczenie przy budowach nieruchomości komercyjnych,
– Dobra znajomość języka angielskiego,
– Dobra znajomość pakietu MS Office i CAD,
– Uprawnienia budowlane.

Oferujemy:

– Pracę przy bardzo prestiżowej realizacji,
– Pracę w międzynarodowym środowisku,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Umowę o pracę lub kontrakt w oparciu o działalność gospodarczą.

Więcej informacji przekażemy po złożeniu aplikacji.
List motywacyjny i CV w języku polskim i angielskim prosimy wysłać na adres: Hanna.gorejko@polishpersonnel.com

Kontakt:

Telefon: 618330952

Email: Hanna.gorejko@polishpersonnel.com

Województwo: wielkopolskie