Hydraulik – Instalator CO

zagranica

19.03.2013

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej ? posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Hydraulik – Instalator CO ze znajomością języka niemieckiego OD ZARAZ !!!

Opis stanowiska pracy:
Prace hydrauliczne, instalatorskie na terenie całych Niemiec.

Oferujemy :
– Stawka:
1) 9eur netto + organizacja i bezpłatne zakwaterowanie
lub
2) 13,00 eur netto (ale tutaj kandydat sam musi sobie opłacać zakwaterowanie
oraz je samemu zorganizować. (Pierwszy raz pomożemy zorganizować)
– Dużo godzin pracy
– Praca na długi okres czasu
– Ubezpieczenie ? zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę
– Rozpoczęcie pracy od ZARAZ

Wymagania

– Wykształcenie jako hydraulik bądź doświadczenie na stanowisku hydraulika w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami .
– Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego ? sprawdzana rozmową telefoniczna przez naszego konsultanta. Znajomość języka niemieckiego absolutnie wymagana.
– Własny samochód- dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na własną rękę.

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: niemcy@eurowork.net.pl z dopiskiem ?HYDRAULIK BUDOWLANY?
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564
PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSÓB ZNAJĄCYCH JĘZYK NIEMIECKI I POSIADAJĄCYCH WŁASNY SAMOCHÓD!!!
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Kontakt:

Telefon: 32 258 05 64

Email: holandia@eurowork.net.pl

Województwo: zagranica