Główny Projektant

wielkopolskie

24.05.2012

Dla naszego Klienta – dużej międzynarodowej firmy wiodącej w branży szalunków, deskowań i rusztowań poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań lub woj. śląskie
Zakres obowiązków:
-Opracowywanie projektów systemów rusztowań i szalunków,
-Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych,
-Bezpośrednie doradztwo techniczne na budowach,
-Koordynowanie i nadzorowanie pracy grupy asystentów projektanta,
-kontakt z Klientem dot. opracowania oferty technicznej.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe budowlane (preferowana specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie lub mostowa),
-Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń ? warunek konieczny,
-Doświadczenie w kierowaniu zespołem
-Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu systemów deskowań,
-Znajomość obsługi programu Autocad i programów obliczeniowych
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku,
-Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach struktury firmy
-Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Kontakt:

Telefon: 618330952

Email: kaatrzyna.karbowska@polishpersonnel.com

Województwo: wielkopolskie