Geotechnik / geosyntetyki

łódzkie

11.09.2013

Firma S. i A. Pietrucha to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo, działające w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Produkujemy między innymi system grodzic winylowych EcoLock oraz geosiatki Polgrid.

W związku z rozszerzeniem gamy produktów inżynieryjnych o geosiatki POLGRID zatrudnimy osobę na stanowisku:

Nr referencyjny ogłoszenia: P/112/13/B

Miejsce pracy: Błaszki woj. łódzkie

Wymagania:

– dobra znajomość metod zastosowania geosyntetyków,
– wykształcenie wyższe techniczne, preferowane geotechnika,
– mile widziana znajomość programów projektowych (CAD, inne),
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość branży będzie dodatkowym atutem,
– dobra znajomość języka angielskiego,
– prawo jazdy kat. B,
– pracowitość.
– komunikatywność,
– samodyscyplina.

Główne zadania:

– projektowanie konstrukcji z udziałem geosyntetyków,
– nadzorowanie realizacji projektów,
– współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami,
– inicjowanie i prowadzenie prac badawczo ? rozwojowych,
– współpraca z ośrodkami naukowymi w celu rozwoju produktu,
– prowadzenie szkoleń w zakresie stosowania i projektowania produktu,
– reprezentowanie firmy na targach branżowych i innych imprezach promocyjnych,
– współtworzenie polityki marketingowej,
– definiowanie budżetu i strategii rozwoju.

Oferujemy:

– umowę o pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– szkolenia podnoszące kwalifikacje,
– duży zakres samodzielności,
– ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

praca@pietrucha.pl z tytułem: P/112/13/B

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Kontakt:

Telefon: 43 829 20 51 wew. 56

Email: praca@pietrucha.pl

Województwo: łódzkie