FREZER CNC SUPER OFERTA!!!

zagranica

13.01.2011

Dla naszego klienta z UK poszukujemy kandydatów na stanowisko
FREZER CNC / USTAWIACZ CNC

Lokalizacja: Wielka Brytania

Obowiązki:
* obsługa i ustawianie 5-cio osiowych frezarek CNC ze sterownikami Heidenhein;
* wprowadzanie korekt do programów.

Wymagania:
* bardzo dobra znajomość sterowania Heidenhein.
* bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
* doświadczenie w pracy w wąskich tolerancjach;
* doświadczenie w pracy przy programowaniu obrabiarek CNC będzie dodatkowym atutem;
* komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

* umowa o pracę podpisywana z pracodawcą
* pomoc w znalezieniu zakwaterowania
* wynagrodzenie: 10.50 – 12.50 GBP/h w zależności od doświadczenia + miesięczny bonus w okolicach 15-20%
* praca 37 godzin w tygodniu plus nadgodziny

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres Natalia.kalinowska@polishpersonnel.com
w tytule wiadomości wpisując „Frezer CNC”.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”.

Kontakt:

Telefon: 618330952

Email: katarzyna.karbowska@polishpersonnel.com

Województwo: zagranica