Elektryk / Monter systemów fotowoltaicznych

małopolskie

16.01.2015

Firma PV Instalator Polska zatrudni osoby na stanowisku Elektryków/monterów systemów fotowoltaicznych.

Wymagania:
-Uprawnienia SEP do 1kV kat. E
-Doświadczenie w branży elektrycznej (minimum 3 lata)
-Znajomość zagadnień z zakresu aparatury kontrolno-pomiarowej
-Znajomość zagadnień z zakresu zabezpieczeń DC oraz AC(nN i SN)
-Znajomość j. angielskiego umożliwiająca konfigurowanie urządzeń (m.in. inwerterów/falowników),
-Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych będą dodatkowym atutem
-Znajomość branży OZE/doświadczenie w fotowoltaice będą dodatkowym atutem

Obowiązki:
-Montaż i Konfiguracja systemów PV (część elektryczna)
-Przygotowywanie ofert technicznych.
-Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej o wymagania kontraktu/przetargu.
-Przestrzeganie procedur i norm dotyczących odbiorów oraz

Oferujemy:
-Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
-Możliwość awansu zawodowego
-Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

Cv proszę o przesyłanie na adres: biuro@pvinstalator.pl

Kontakt:

Telefon: 501945843

Email: biuro@pvinstalator.pl

Województwo: małopolskie