Dyrektor regionu w branży HVAC

małopolskie

19.12.2011

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Regionu w branży HVAC

Zakres obowiązków:
-Kreowanie, inicjowanie sprzedaży produktów Firmy wraz z tworzeniem jej struktur w Regionie
-Zarządzanie zespołem: kierownik regionu i doradcy techniczno-handlowi
-Negocjacje handlowe z potencjalnymi kontrahentami Pracodawcy w Regionie
-Opracowywanie koncepcji sprzedażowych i marketingowych dla Regionu
-Nadzór i koordynacja realizowanych przez Pracodawcę inwestycji w Regionie
-Analizowanie działań konkurencji w Regionie
-Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w zakresie podległego regionu,
-Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
-Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC
-Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów,
-Doradztwo techniczne.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo, handel i marketing, zarządzanie
-Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC,
-Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
-Czynne prawo jazdy kat. B.,
-Bardzo dobra znajomość programu MS Office,
-Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
-Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
-Bardzo dobra organizacja pracy – praca w systemie Home Office – oraz dyspozycyjność.

Oferujemy:
-Umowa o pracę na czas nieokreślony
-Narzędzia: samochód służbowy (w najwyższej wersji wyposażenia wraz z nielimitowana kartą paliwową) laptop, telefon komórkowy
-Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe
-Zagraniczne szkolenia w zakresie rozwijania kompetencji miękkich
-Fundusz Reprezentacyjny
-Darmowe Wsparcie prawne
-Atrakcyjne prowizje sprzedażowe- miesięczne i roczne.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: natalia.kalinowska@polishpersonnel.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

Proszę również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Kontakt:

Telefon: 61 833 0952

Email: natalia.kalinowska@polishpersonnel.com

Województwo: małopolskie