Dyrektor Oddziału (Bielsko-Biała)

śląskie

28.10.2009

Dla naszego Klienta, spółki budowlanej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz generalnym wykonawstwie, działającej na terenie całego kraju od roku 2001, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Oddziału
Nr referencyjny DB 10/09

Opis stanowiska:
realizacja planu sprzedaży w podległym oddziale
kontrola finansów oddziału w kontekście założonego budżetu
nadzór nad realizacją projektu inwestycyjnego oraz procesami około-inwestycyjnymi negocjacje cenowe, warunków płatności oraz warunków zakupu
organizowanie pracy podległego zespołu (dział budowlany i sprzedaży)
reprezentowanie spółki na zewnątrz

Wymagania:
wykształcenie wyższe budowlane
minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży deweloperskiej lub budowlanej
minimum 2 ?letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
nastawienie na realizację celów
odpowiedzialność i sumienność
prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
szkolenia oraz możliwość finansowania studiów podyplomowych
niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop itd.)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@corebusiness.pl lub aplikację on-line. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Kontakt:

Telefon: 12 350 24 76

Email: rekrutacja@corebusiness.pl

Województwo: śląskie