DYREKTOR DS. BUDOWNICTWA Poldanor SA

pomorskie

05.03.2014

Poldanor SA to nowoczesne i zorientowane na ochronę środowiska naturalnego przedsiębiorstwo rolne prowadzące działalność w pn. – zach. Polsce, zatrudniające ponad 550 osób. Podstawową działalność spółki stanowi hodowla i chów trzody chlewnej oraz produkcja roślinna, a także produkcja energii odnawialnej.
Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

DYREKTOR DS. BUDOWNICTWA

Zakres obowiązków:
-przygotowywanie, uzgadnianie, optymalizowanie i realizowanie budżetów projektów inwestycyjnych,
-prowadzenie projektów inwestycyjnych,
-bieżące prowadzenie analiz w celu optymalizacji procesów budowlanych i kosztów realizacji,
-zabezpieczanie niezbędnych zasobów dla każdego z realizowanych projektów inwestycyjnych,
-nadzór nad realizacja poszczególnych etapów projektów budowlanych, udział w planowaniu projektów,
-zarządzanie podległym zespołem.
Wzmagania
-wykształcenie wyższe kierunkowe,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
-praktyczna znajomość programu Norma Pro, Autocad,
-znajomość przepisów prawa budowlanego,
-prawo jazdy kat. B,
-znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
-dyspozycyjność, staranność i zaangażowanie w pracę,
-mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy:
-interesującą pracę w międzynarodowym otoczeniu,
– możliwość rozwoju zawodowego,
-szeroki pakiet socjalny.
Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem kandydata prosimy przesyłać adres e-mail: hr@poldanor.com.pl
Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: +48 59 83 34 361, wew. 353

Email: hr@poldanor.com.pl

Województwo: pomorskie