Doświadczony Projektant Drogowy do Warszawie

mazowieckie

08.10.2008

Nasz klient jest międzynarodową firmą inżyniersko-konsultingową poszukującą obecnie do Warszawy doświadczonego projektanta drogowego.

Firma, dla której realizujemy projekt rekrutacyjny jest spółką zatrudniającą globalnie kilkadziesiąt tysięcy osób, przy rocznych obrotach przekraczających 8 miliardów USD. Firma oferuje pełne spektrum usług konsultingowo-projektowych dla klientów z sektora prywatnego i publicznego. Firma świadczy specjalistyczne usługi doradcze, w szczególności w dziedzinie inżynierii budownictwa, transportu i ochrony środowiska.

Nasz klient działa z powodzeniem na polskim rynku od ponad 15 lat, operując w kilku oddziałach na terenie kraju. Najcenniejszym zasobem naszego klienta jest jej personel. Firma zatrudnia ponad 200 osób, w tym 130 specjalistów i ekspertów branżowych.

PROJEKTANT DROGOWY

Lokalizacja: Warszawa

20229

Zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

• Udział w prowadzeniu projektów pod względem merytorycznym i technicznym od strony prawno-administracyjnej,

• Kierowanie zespołem drogowym,

• Kontakty z klientem w zakresie realizowania projektów,

• Reprezentowanie interesów biura przed inwestorem,

• Pomoc w opracowywaniu umów z podwykonawcami pod kątem merytorycznym,

• Merytoryczny nadzór i ocena pracy podwykonawców,

• Udział w procesie pozyskiwania nowych projektów,

• Udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych,

• Przygotowanie i prowadzenie wystąpień i prezentacji związanych z projektami lub ofertami.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne,

• Minimum 5 letni staż w biurze projektów drogowych lub w pracowni drogowej,

• Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej lub w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,

• Znajomość oprogramowania Autocad oraz Microstation wraz z Inroads,

• Dobra znajomość przygotowania procesów inwestycyjnych,

• Doświadczenie w projektowaniu dróg minimum klasy G,

• Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

• Ciekawa, rozwijająca praca przy prestiżowych tematach projektowych (autostrady, drogi ekspresowe, drogi krajowe),

• Atrakcyjne, rynkowe warunki zatrudnienia,

• Pracę w firmie o pewnej i ukształtowanej pozycji na polskim rynku,

• Możliwość pracy z inżynierami o długoletnim, ciekawym doświadczeniu oraz z młodymi, dynamicznymi zespołami,

• Praca w kulturze nastawionej na rozwój kwalifikacji zawodowych.

Kontakt:

Telefon: 22 584 56 77

Email: siewierski@hays.pl

Województwo: mazowieckie