DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

wielkopolskie

08.12.2010

Trust Consulting HR od prawie 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach.
Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży budowlanej specjalizującej się m. in. w systemach bramowych i przeładunkowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Poznań

Zadania:
Doradztwo techniczne, reprezentowanie firmy na zewnątrz
Sprzedaż produktu, obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych,

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie techniczne
doświadczenie w branży budowlanej, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
prawo jazdy kat. B
bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne, skrupulatność

Oferujemy:
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
ubezpieczenie zdrowotne, szkolenia

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres
office@trustconsulting.pl
W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska!

Trust Consulting HR
ul. B. Prusa 1/12A (Rynek Jeżycki)
60-820 Poznań
Tel. 61 662 80 00, 604 941 146
www.trustconsulting.pl

Kontakt:

Telefon: 61 662 80 00

Email: office@trustconsulting.pl

Województwo: wielkopolskie