Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz

zagranica

15.02.2016

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Region Groningen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Ilość godzin: ok 40/ tygodniowo

Obowiązki:
Praca przy rożnych projektach infrastrukturalnych, małych i dużych w branży inżynierii lądowej i wodnej. Prace obejmują budowę, mostów, wiaduktów, oczyszczalni ścieków, przejść podziemnych, garaży, ekranów akustycznych, wałów

Oferujemy:
– stawka brutto dla ok. murarza/cieśli 13,25 euro/h, dla team lidera ok. -14,91euro/h – stawka uzależniona jest od doświadczenia kandydata
– zakwaterowanie zagwarantowane wliczone w stawkę.
– ubezpieczenie zapewnione płatne -19,50 euro tygodniowo.
– dojazd do pracy ok 30-40 km – samochodem agencyjnym.
– praca w systemie 2 zmianowym płatna dodatkowo 110% niezależnie od zmiany
– możliwe nadgodziny płatne dodatkowo 125% stawki brutto w tygodniu.
– możliwość pracy w sobotę, nadgodziny płatne 150 %

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako zbrojarz/betoniarz min. 2-3 lata – wymóg konieczny!
– doświadczenie w obsłudze niezbędnych narzędzi,
– numer SOFI/BSN i VCA – wymóg konieczny
– znajomość rysunku technicznego i umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie,
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na powyższym stanowisku, dobra kondycja fizyczna,
– umiejętności praktyczne,
– mile widziane: prawo jazdy, własny samochód

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Kontakt:

Telefon: +48 32 258 05 64

Email: holandia@eurowork.net.pl

Województwo: zagranica