BRYGADZISTA ROBÓT WOD-KAN-GAZ

wielkopolskie

30.07.2008

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijąca się firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji przemysłowych. Obecnie poszukujemy osób, która obejmą stanowisko:

Obowiązki na stanowisku pracy:

– organizacja, nadzór i odpowiedzialność za pracę podległej brygady

– realizacja założonego harmonogramu robót

– kontrola stanu narzędzi, urządzeń, szalunków itp. oraz dostępności materiałów budowlanych

– stały kontakt z kierownikiem robót i inspektorem nadzoru

– nadzór nad bezpieczeństwem prac

Od kandydatów oczekujemy:

– wykształcenia zawodowego lub średniego budowlanego

– praktycznych umiejętności prowadzenia robót przy budowie sieci wodno-kanalizacyjno-gazowych

– znajomości zasad prowadzenia prac ziemnych i odwadniania wykopów

– doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników

– odpowiedzialności i staranności

Oferujemy:

– możliwość realizacji ciekawych inwestycji

– pracę w bardzo stabilnej i nowocześnie zarządzanej organizacji

– możliwość zdobycia nowych umiejętności

– profesjonalne narzędzia pracy

– bardzo atrakcyjny system wynagradzania i premiowania

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

hr@biurodoradcze.pl

lub listownie, na adres:

BIURO DORADCZE

skrytka pocztowa nr 13

60-977 Poznań 49

z dopiskiem ”BA/07/08”

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. W przypadku pytań, prosimy dzwonić.

Kontakt:

Telefon: 0601 562 134

Email: hr@biurodoradcze.pl

Województwo: wielkopolskie