Brygadzista / Majster robót montażowych (Niemcy poludniowe, umowa o prace)

zagranica

14.10.2016

Brygadzista / Majster robót montażowych
Miejsce pracy: okolice miasta Stuttgart
Zakład prefabrykacji w Niemczech Południowych zapewniający usługi montażu żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych do 50 ton na placu budowy poszukuje osób na stanowisko: Brygadzisty / Majstra
Zadania
Współpraca, zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu montażu montażowych gotowych elementów prefabrykowanych do 50ton
Planowanie i kontrola pracy brygady
Odpowiedzialność za organizację robót
Komunikacja z kierownikami budowy, zleceniodawca
Profil Kandydata
Wykształcenie budowlane zawodowe/średnie/ lub wyższe jako: inżynier budownictwa, stolarz, murarz lub odpowiednie doświadczenie przy montażu elementów prefabrykowanych ( lub konstrukcji stalowych)
Wiedza z zakresu prefabrykatów lub/i konstrukcji stalowych
Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (brygadzisty, mistrza) montażu prefabrykatów
Doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie
Prawo jazdy kat. B
Znajomość j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym B2/C1
Doświadczenie na niemieckiej budowie
Oferujemy
Uczciwe warunki zatrudnienia (umowę o pracę na czas nieokreślony)
Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, aktualne szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego
Wsparcie konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
Koszty przejazdu + nocleg na rozmowę kwalifikacyjną pokrywa pracodawca
Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Kontakt: Monika Strokol
Strokol DPPersonalberatung
Rheinwerkallee 2
53227 Bonn
Telefon: 0049 (0) 228 299 745-95
www.strokol.de

E-Mail: info@strokol.de

Kontakt:

Telefon: 0049228 299 745 95

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica