Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych/Nemetschek / Frankfurt nad Menem

zagranica

23.05.2014

Biuro projektowe w okolicach Frankfurtu nad Menem, które zajmuje się wykonywaniem planów technicznych dla budownictwa przemysłowego, inżynieryjnego, mieszkaniowego, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem
Region: Niemcy
Numer referencyjny: DE201407/CAD6 FR

Opis stanowiska:

1. Samodzielne wykonywanie /czytanie/ sprawdzanie planów szalunkowych i zbrojeniowych
2.Telefoniczna komunikacja z klientem przez telefon / korespondencja mailowa

Wymagania:
1.Ukończone wykształcenie wyższe budowlane, np. specjalność konstrukcje budowlane lub podobne
2.Min. 4-5-letnie doświadczenie w wykonywaniu planów szalunkowych i zbrojeniowych na rynek niemiecki w zakresie konstrukcji budowlanych: budownictwo przemysłowe, mieszkaniowe, prefabrkaty
3.Znajomość norm DIN oraz EuroCodu
4.Znajomość programów CAD: NEMETSCHEK ALLPLAN, AutoCad itd
5.Mile widziana jest podstawowa 6.Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1/ B2)

Deutsch-Polnische Personalberatung w Bad Honnef
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Telefon: 0049 2224 187-4527
www.strokol.de

Dokumenty aplikacyjne CV w j. niemieckim prosimy o przesyłanie na nasz adresE-Mail: info@strokol.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung z siedzibą w Bad Honnef / Deutschland.”

Kontakt:

Telefon: 0049 2224 187 4527

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica