Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

małopolskie

20.04.2021

Do wsparcia i rozbudowy naszego profesjonalnego zespołu poszukujemy doświadczonej, rzetelnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych / Kreślarz (pełen etat)

Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy energicznym, rzetelnym i doświadczonym zespołem inżynierów budownictwa, zajmujących się głównie projektowaniem konstrukcji. W naszym nowo powstałym i nowocześnie wyposażonym biurze projektowym w Krakowie pracujemy nad różnorodnymi, często bardzo wymagającymi projektami z zakresu budownictwa i inżynierii lądowej. Nasze biuro projektowe zostało założone w 2019 roku i rzetelnie oraz niezawodnie realizuje projekty różnego rodzaju i wielkości wyłącznie na rynek niemiecki.

Profil kandydata:
– Wykształcenie wyższe – kierunek budownictwo, specjalność konstrukcje budowlane i inżynierskie lub pokrewne (warunek – min. tytuł inżyniera),
– Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,
– Znajomość pracy w środowisku CAD, MS-Office, znajomość programów do analizy konstrukcji,
– Doświadczenie w tworzeniu planów wykonawczych (planów szalunkowych i zbrojeniowych),
– Zorganizowany i samodzielny sposób pracy,
– Pewność siebie, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność negocjacji.

Zadania:
– Tworzenie planów szalunkowych, zbrojeniowych i pozycyjnych dla projektów budowlanych z wykorzystaniem typowego oprogramowania branżowego: ISB-CAD Glaser, Allplan,
– Wsparcie projektantów oraz koordynacja ze wszystkimi uczestnikami projektu m.in. inżynierów projektów, planistów i firmy budowlane.

Oferujemy:
– Ciekawe i prestiżowe projekty w otwartym i zmotywowanym zespole,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Stabilną pracę i uczciwe warunki zatrudnienia.

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie?
Wyślij nam swoje CV na adres e-mail: info@ingenieurcenter-krakau.pl
Czekamy na Ciebie i mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu!

Ingenieurcenter Krakau

Kontakt:

Telefon: 12 666 09 00

Email: barbara.daros@ingenieurcenter-krakau.pl

Województwo: małopolskie