Asystent projektanta – konstrukcje prefabrykowane, Mannheim

zagranica

12.11.2018

Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia: okolice Mannheim, Heidelberg.
Opis stanowiska:
Twoje zadania:
-Samodzielne rysowanie pojedynczych elementów prefabrykowanych na podstawie planów architekta lub statyki
-Współpraca w zespole około 12 Kreślarzy i Projektanta (Dyrektor Techniczny)
-Współpraca z produkcją
-Używamy oprogramowanie BAUBIT, w który cię wprowadzimy
Wymagania:
-Ukończone studia inżynierskie: inżynieria budowlana (studia inżynieryjne lub magisterskie)
-Atutem będzie pierwsze roczne doświadczenie zawodowe
-Bardzo dobra znajomość CAD w AutoCAD lub podobne
-Wiedza o Eurokodzie
-Umiejętność czytania statyki
-Umiejętność pracy w zespole
-Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym A2 lub B1

Oferujemy:
-Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę na czas nieokreślony, premie, rozpoczęcie pracy w roku 2018 do ustalenia) oraz przyjazną atmosferę pracy
-Wsparcie inżynieryjne w zespole
-Nowoczesne warunki pracy
-Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dalszej nauki j. niemieckiego
-Dalsze możliwości rozwoju w przyszłości na stanowisko asystenta dyrektora technicznego lub lidera grupy
-Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca
-Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
-Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem pierwszego zakwaterowania, załatwiania wszelkich formalności związanych z przeprowadzką

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Friedrich-Ebert-Allee 13
53113 Bonn
Telefon: + 49 (0) 228 9293-9183
Mobil + 49 (0) 162 2193-545
Web: strokol.de

Kontakt:

Telefon: 00491622193545

Email: info@strokol.de

Województwo: zagranica