Asystent kierownika robót

śląskie

12.02.2020

USŁUGI PROJEKTOWO-BUDOWLANE PAWEŁ PIETRZAK – firma projektowo-budowlana z branży instalacji sanitarnych (wod-kan, gaz) z biurem mieszczącym się w Żorach zatrudni osobę do pracy na stanowisku asystent kierownika robót.

Obowiązki:
– wykonywanie dokumentacji powykonawczej z budowy sieci, przyłączy i instalacji gazowych,
– wypełnianie wniosków, dokumentów związanych z wykonywaniem robót budowlanych,
– zamawianie towaru,
– współpraca z projektantem w zakresie opracowywania projektów technicznych,
– wykonywanie rysunków, schematów na podstawie wzorów i szkiców,
– pomoc w pracach terenowych (zgody wejścia w teren, inwentaryzacje),
– drukowanie i kompletowanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów w branży budowlanej, preferowane w kierunku Inżynieria Środowiska,
– umiejętność obsługi programów komputerowych: AutoCAD, Profil Koordynator, Excel, Word (minimum w stopniu średnio zaawansowanym),
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej budynków (rzuty, przekroje, schematy),
– gotowość do samokształcenia,
– komunikatywność,
– prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
– zatrudnienie na umowę o pracę,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz dodatkowe premie,
– pracę w nowym biurze w Żorach,
– przeszkolenie w zakresie powierzanych zadań i ciągłe dokształcanie.

CV prosimy przesyłać na e-mail. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 662 017 146

Email: k.olejniczak@pro-kan.com.pl

Województwo: śląskie