Nowe mieszkania na warszawskim Mokotowie

07.07.2014

Warszawska firma Totalbud wygrała przetarg na zaprojektowanie i zbudowanie budynku mieszkalnego przy ulicy Pory na warszawskim Dolnym Mokotowie. Inwestorem jest TBS Warszawa Południe. Przetarg odbywał się w formule „projektuj i buduj”.

Siedmiokondygnacyjny budynek z reprezentacyjną fasadą od strony al. Gen. Władysława Sikorskiego jako podwykonawca Totalbudu zaprojektowała Pracownia Projektowa Men-Pro. Stanie on na działce o powierzchni 1535 m². Dom będzie mieścił 44 mieszkania, głównie jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 33 do 45 m². Wyjątkiem będzie piętro piąte, gdzie znajdą się dwa duże mieszkania o powierzchni 120 m².

Jedną kondygnację podziemną zajmie garaż o powierzchni 1171 m². Znajdzie się w nim 45 miejsc parkingowych, z których część – na podnoszonych hydraulicznie platformach samochodowych. Płyta fundamentowa, całe podziemie i parking będą wykonane w technologii białej wanny. W południowym narożniku działki wśród zieleni zlokalizowany będzie teren rekreacyjny. Od strony al. Gen. Władysława Sikorskiego zaprojektowano zieleń na elewacji. Wartość kontraktu z generalnym wykonawcą wynosi ok. 9,7 mln zł.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.