Nowe kształtki FireLock Installation-Ready

23.05.2017

Innowacyjna technologia pozwala na skrócenie czasu instalacji o ponad połowę i zmniejszenie zapasów materiałowych na budowie o 75%.

Victaulic wprowadził na rynek nową grupę produktową do instalacji – kształtki FireLock™ Installation-Ready™. Kształtki, obejmujące kolana 45° i 90° oraz trójniki, wymagają mniejszej liczby śrub, co w rezultacie oznacza szybszą i łatwiejszą instalację oraz konserwację, a także bezpieczniejsze i bardziej efektywne miejsce montażu.

Przy takim samym stopniu uproszczenia instalacji jak w przypadku popularnego sztywnego łącznika FireLock EZ™ typu 009N i wygodzie, jaką daje konstrukcja jednoelementowa, nowe kształtki umożliwiają szybsze i łatwiejsze połączenia rur, bez konieczności ich rozkręcania.

 

 

Standardowe rury rowkowane i akcesoria łatwo się łączy – wystarczy jedynie wepchnąć kolano Installation-Ready™ na rurę i dokręcić trzy śruby, zamiast standardowych czterech, w ten sposób eliminując dwa dodatkowe etapy (faza przygotowania i podnoszenia) oraz skracając o ponad połowę czas instalacji w porównaniu do konwencjonalnych systemów. Dodatkowo, nowe trójniki łączone są teraz na czterech, zamiast sześciu śrubach.

Kształtki Victaulic FireLock Installation-Ready to również mniej części na miejscu instalacji, minimalna ilość zapasów i minimalny czas na przenoszenie materiałów, co oznacza również mniejszą liczbę wejść po drabinie dla instalatora tryskaczy. Dodatkowo, oprócz mniejszej liczby elementów, kształtki gotowe do instalacji nie mają luźnych części, które mogą spaść lub zagubić się, co minimalizuje zapasy materiałowe i przenoszenie materiałów na miejscu montażu.

Armatura Victaulic FireLock Installation-Ready nr 101 (kolano 90°), 102 (trójnik), 103 (kolano 45°) są dostępne w rozmiarach 1 ¼–2 ½ cale/DN32-DN65.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.