Nowe automatyczne szczypce zaciskowe Electric

24.02.2017

Mankamenty klasycznych zastosowań szczypiec zaciskowych znane są każdemu elektrykowi.

Dzięki innowacyjnemu podejściu do dopasowania technologicznych i funkcjonalnych właściwości nowych automatycznych szczypiec zaciskowych Electric, firma Wiha sprawia, że praca związana z zaciskaniem stanie się bezproblemowa, szybsza i bezpieczniejsza. Łatwe wprowadzanie tulejek kablowych zapobiega zaciśnięciu płaszcza z tworzywa sztucznego, zaś zastąpienie otworu kwadratowego formą sześciokątną czy zaciskiem sześciokątnym sprawia, że haczenie i zaczepianie się tulejek kablowych w szczypcach nie jest już problemem. Automatyczne dopasowanie do wielkości tulejki kablowej z zakresu zastosowań między 0,08–16 mm² oraz odpowiedniej i przeznaczonej do niej siły dociskania zauważalnie wpływają na jakość i komfort codziennych zadań.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa procesu te właściwości produktu, w połączeniu z kolejnymi usprawnieniami, jak np. wbudowana dźwignia pozwalająca na przerwanie procesu zaciskania w dowolnym momencie, tworzą szeroką paletę zalet przyjaznych dla użytkownika.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.