Niwelatory laserowe

10.04.2008

Z początkiem kwietnia firma TPI Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor sprzętu Topcon w Polsce – wprowadziła do sprzedaży dwa nowe niwelatory laserowe RL-100 1S i RL-100 2S.

Nowe niwelatory umożliwiają precyzyjne wyznaczanie poziomu i spadków w jednym lub dwóch kierunkach – w zależności od modelu. Nowe instrumenty są przeznaczone do zewnętrznych prac ogólnobudowlanych i drogowych, współpracują także z systemami sterowania maszyn. Wyposażano je w nowy czujnik LS-80B, dzięki któremu możliwa jest praca na obszarze o średnicy nawet 770 m. Imponująco prezentuje się czas pracy – nawet do 65 godzin na jednym komplecie baterii. Podświetlany wyświetlacz z graficzną prezentacją pomiaru umożliwia kontrolę parametrów przy ograniczonej widoczności (zmierzch, deszcz), a dostępny jako wyposażenie standardowe pilot (w modelu RL-100 2S) pozwala na bezprzewodową kontrolę urządzenia nawet w promieniu 300 m. Niwelatory te, tak jak cała seria niwelatorów optycznych i laserowych firmy Topcon, objęte są 5-letnią gwarancją.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.