Na Grano Hotels w Gdańsku zawisły wiechy

21.10.2019

Grano Hotels buduje na gdańskiej Wyspie Spichrzów dwa obiekty: Grano Hotel oraz powierzchnie apartamentowe Grano Residence. Na inwestycji zawisła wiecha oznaczająca zakończenie głównych prac budowlanych.

 

 

Kompleks sieci Grano Hotels powstaje na Wyspie Spichrzów w obrębie ulic Pszennej i Żytniej, 250 m od ulicy Długiej i Starego Miasta. Generalny wykonawca – firma Dekpol dokonał uroczystego zawieszenia wiechy na inwestycji realizowanej dla Dekpol Pszenna Sp. z o.o. i rozpoczął jej prace wykończeniowe.

W ramach Grano Hotels powstanie siedmiokondygnacyjny obiekt o powierzchni całkowitej 24 108 m² i użytkowej 19 505,9 m². W Grano Hotel ma znajdować się 136 komfortowych pokoi o powierzchni 22–47 m² dostępnych w systemie condo. W Grano Residence będzie 141 apartamentów o powierzchni 36–87 m². W częściach wspólnych zaprojektowano lobby, salę konferencyjną na 120 osób, restaurację, basen, saunę oraz salony spa. Obecnie prowadzone prace na elewacji są zaawansowane na poziomie 70%.

W ramach usług generalnego wykonawstwa Dekpol wykona także modernizację infrastruktury komunikacyjnej i technicznej – dróg dojazdowych oraz chodników.

 

Przeczytaj też: Dawne hale fabryczne – przykłady adaptacji. Łódź, Kraków, Gdańsk

Gdańsk Główny – przebudowa dworca

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in