Medalista w Cramo

10.01.2012

„W służbie Społeczeństwu” – takie motto znajduje się na okolicznościowych medalach, wybitych z okazji stu lat istnienia Urzędu Dozoru Technicznego w Polsce. Te zaszczytne odznaczenia wręczył, w połowie listopada, podczas jubileuszowej Gali w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi, Andrzej Nitecki, dyrektor łódzkiego UDT.

Dziewięćdziesięciu dwóch uhonorowanych, to obecni i byli pracownicy Urzędu Dozoru Technicznego oraz osoby z nim współpracujące, szczególnie zaangażowane w tworzenie polskiego systemu bezpieczeństwa technicznego. Medale są wyróżnieniem za ich wkład w propagowanie idei bezpiecznej eksploatacji urządzeń, krzewienie i utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy z zakresu bhp oraz podziękowaniem za długoletnią i owocną współpracę z UDT.

 

 

W tym gronie znalazł się również Jarosław Kowalec, kierownik serwisu, łódzkiego oddziału wypożyczalni maszyn budowlanych Cramo. Takie wyróżnienie to ogromny sukces nie tylko personalny, ale również całej firmy Cramo, świadczy bowiem o bezkompromisowej i rygorystycznej realizacji zasad bezpieczeństwa technicznego, dzięki wewnętrznym i zewnętrznym audytom stanu maszyn i surowym wytycznym ich konserwacji i serwisu, przeprowadzanym przez odpowiedzialne za to osoby. Stworzenie takiego konsekwentnego i efektywnego modelu postępowania w zakresie bezpieczeństwa jest ogromnym wyzwaniem, ale i priorytetem. Cramo może pochwalić się statystykami, które potwierdzają najwyższy poziom niezawodności, brak wypadków i innych przykrych czy nawet tragicznych zdarzeń podczas użytkowania przez klientów urządzeń ze swojej ogromnej floty. Maszyn w Cramo wciąż przybywa, więc bez należytego i surowego systemu bezpieczeństwa nie byłoby to możliwe.

 

(gpk)

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.