Leroy Merlin z rekordowym obiektem magazynowym

13.11.2019

Leroy Merlin ma rekordowy w Polsce magazyn typu big box ze względu na powierzchnię podstawy budynku – ponad 123 300 m².

 

 

Inwestycja dla sieci hipermarketów budowlanych Leroy Merlin powstała w miejscowości Piątek, w województwie Łódzkim i jest największą tego typu w Polsce. Powierzchnia magazynowa przeznaczona jest dla wielu kanałów dystrybucji, w tym również sprzedaży w intrenecie, i wyniosła łącznie prawie 121 000 m², a część socjalno-biurowa zajęła ponad 2400 m².

Nową inwestycję Leroy Merlin cechuje też zadaszona wiata o powierzchni 10 000 m², pod którą znajdą się towary niewymagające składowania wewnątrz magazynu, a także parking dla 25 samochodów ciężarowych i 150 osobowych. Obiekt zawiera 132 doki oraz 6 bram z wjazdem z poziomu „0”. Poddany został procesowi certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM, m.in. zastosowano w nim innowacyjny system oświetlenia LED i zwiększono dostęp do światła dziennego wewnątrz budynku.

BTS Leroy Merlin jest zlokalizowany w dobrej lokalizacji: 2,5 km od węzła A1 Piątek–Stryków oraz 30 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2.

Deweloper: Panattoni Europe. Generalny wykonawca: Kajima Poland.

 

Przeczytaj też: W Polsce dwa razy więcej magazynów

Small Business Unit coraz bardziej popularny

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.